More products in our range

Show all
Guinness Draught (24 x 44 cl)
CHF59.– CHF5.59/1l

Guinness Draught

24 x 44 cl

Erdinger Alkoholfrei (24 x 50 cl)
−12%
CHF28.90 was CHF33.– CHF2.41/1l

Erdinger Alkoholfrei

24 x 50 cl


Birra Moretti L'Autentica Blade KEG (1 x 800 cl)
CHF36.90 CHF4.62/1l

Birra Moretti L'Autentica Blade KEG

1 x 800 cl


BrewDog Punk IPA (24 x 50 cl)
CHF64.90 CHF5.40/1l

BrewDog Punk IPA

24 x 50 cl


BrewDog East Coasts collide and crank it up for this new New England IPA retuned in Scotland. (24 x 50 cl)
CHF64.90 CHF5.40/1l

BrewDog East Coasts collide and crank it up for this new New England IPA retuned in Scotland.

24 x 50 cl


Birra Moretti Ricetta Originale (24 x 33 cl)
−13%
CHF31.– was CHF35.50 CHF3.91/1l

Birra Moretti Ricetta Originale

24 x 33 cl


Appenzeller Bier Appenzeller Quöllfrisch Lager (24 x 33 cl)
CHF37.90 CHF4.79/1l

Appenzeller Bier Appenzeller Quöllfrisch Lager

24 x 33 cl


Malquerida Free (24 x 33 cl)
CHF35.50 CHF4.49/1l

Malquerida Free

24 x 33 cl


Erdinger Weissbier (24 x 50 cl)
CHF41.50 CHF3.46/1l

Erdinger Weissbier

24 x 50 cl


Appenzeller Bier Appenzeller Quöllfrisch Lager (1 x 500 cl)
CHF25.– CHF5.–/1l

Appenzeller Bier Appenzeller Quöllfrisch Lager

1 x 500 cl


Paulaner Munich Light (24 x 50 cl)
CHF55.– CHF4.58/1l

Paulaner Munich Light

24 x 50 cl


Löwenbräu Original (24 x 50 cl)
CHF33.90 CHF2.82/1l

Löwenbräu Original

24 x 50 cl


Erdinger Non-alcoholic (6 x 33 cl)
CHF13.– CHF6.57/1l

Erdinger Non-alcoholic

6 x 33 cl


Thrive Peak+Play+Unwind (24 x 33 cl)
CHF60.90 CHF7.68/1l

Thrive Peak+Play+Unwind

24 x 33 cl


Thrive Unwind (magnesium) (24 x 33 cl)
CHF56.90 CHF7.18/1l

Thrive Unwind (magnesium)

24 x 33 cl