La Semeuse Nocturne (Medium roast, 250 g)
CHF10.60 per piece for 4 units CHF42.40/1kg

La Semeuse Nocturne

Medium roast, 250 g


Accessories for La Semeuse Nocturne

Find matching accessories for the La Semeuse Nocturne from the categories Storage containers, Milk + Cream and Cutlery.

Product List

Actual product image Emmi Coffee cream (10 x 12 ml)
Quantity discount
CHF1.45 per piece for 4 units CHF12.08/1l

Emmi Coffee cream

10 x 12 ml

Actual product image WMF Nuova (6 pcs., Spoons)
CHF24.20

WMF Nuova

6 pcs., Spoons

Actual product image Emmi good day single pack (1 x 100 cl)
Quantity discount
CHF5.95 per piece for 4 units CHF5.95/1l

Emmi good day single pack

1 x 100 cl

Actual product image Emmi Milchdrink (6 x 100 cl)
Quantity discount
CHF11.– per piece for 4 units CHF1.84/1l

Emmi Milchdrink

6 x 100 cl

Actual product image Papstar Paper drinking cups (80x)
Quantity discount
CHF4.45 per piece for 3 units

Papstar Paper drinking cups

80x

Actual product image Emmi Whole milk, single pack (1 x 100 cl)
Quantity discount
CHF6.– per piece for 4 units CHF6.–/1l

Emmi Whole milk, single pack

1 x 100 cl

Actual product image Emmi High-protein milk drink, single pack (1 x 100 cl)
Quantity discount
CHF6.50 per piece for 4 units CHF6.50/1l

Emmi High-protein milk drink, single pack

1 x 100 cl

Actual product image Lovely Uht (6 x 100 cl)
−6%
CHF14.90 was CHF15.90 CHF2.48/1l

Lovely Uht

6 x 100 cl

Actual product image Sproud Plant-Based Vanilla Single Pack (1 x 100 cl)
Quantity discount
CHF7.30 per piece for 4 units CHF7.30/1l

Sproud Plant-Based Vanilla Single Pack

1 x 100 cl

Actual product image Emmi Coffee cream (1 x 50 cl)
CHF11.75 CHF23.50/1l

Emmi Coffee cream

1 x 50 cl

Actual product image Emmi Whole milk UHT (12 x 50 cl)
CHF25.90 CHF51.80/1l

Emmi Whole milk UHT

12 x 50 cl

Actual product image Nature et Cie Guetzli organic butter sablés gluten-free 135 g (1 pcs., 135 g)
Quantity discount
CHF6.30 per piece for 2 units CHF46.67/1kg

Nature et Cie Guetzli organic butter sablés gluten-free 135 g

1 pcs., 135 g

Actual product image Bitz Coffee cup (240 ml, 4x)
CHF43.50

Bitz Coffee cup

240 ml, 4x

Actual product image Prima Whole milk, single pack (1 x 100 cl)
Quantity discount
CHF5.05 per piece for 4 units CHF5.05/1l

Prima Whole milk, single pack

1 x 100 cl

Actual product image Sonnentor Cinnamon ground (40 g)
Quantity discount
CHF7.50 per piece for 2 units CHF187.50/1kg

Sonnentor Cinnamon ground

40 g

Actual product image Bitz Bernis (300 ml, 1x)
−10%
CHF22.50 was CHF24.90

Bitz Bernis

300 ml, 1x

Actual product image Ovomaltine Petit Beurre (1 pcs., 145 g)
Quantity discount
CHF5.50 per piece for 2 units CHF37.94/1kg

Ovomaltine Petit Beurre

1 pcs., 145 g

Actual product image Bodum Canteen (400 ml, 2x)
CHF40.90

Bodum Canteen

400 ml, 2x

Actual product image Victorinox Coffee spoon Modern (1 pcs., Spoons)
CHF15.20

Victorinox Coffee spoon Modern

1 pcs., Spoons

Actual product image De Rit Coffee biscuits with cinnamon (1 pcs., 165 g)
Quantity discount
CHF5.85 per piece for 2 units CHF35.46/1kg

De Rit Coffee biscuits with cinnamon

1 pcs., 165 g

Actual product image Leonardo espresso spoon (6 pcs., Spoons)
CHF20.–

Leonardo espresso spoon

6 pcs., Spoons

Actual product image Sambonet Rock mocha spoon set 6 pcs. (6 pcs., Spoons)
−10%
CHF17.90 was CHF19.90

Sambonet Rock mocha spoon set 6 pcs.

6 pcs., Spoons

Actual product image Kadastar Coffee cup Elegance 200 ml, 3 pieces, Black (200 ml)
CHF17.50

Kadastar Coffee cup Elegance 200 ml, 3 pieces, Black

200 ml

Actual product image Leonardo Senseo (70 ml, 1x)
CHF21.90

Leonardo Senseo

70 ml, 1x

Actual product image Mahler & Co. Spelt Cantucci Eichberg (1 pcs., 100 g)
Quantity discount
CHF7.90 per piece for 2 units CHF79.–/1kg

Mahler & Co. Spelt Cantucci Eichberg

1 pcs., 100 g

Actual product image Kitchen Craft Disposable coffee cups 200 ml, 20 pieces, White (20x)
Quantity discount
CHF4.25 per piece for 3 units

Kitchen Craft Disposable coffee cups 200 ml, 20 pieces, White

20x

31 of 31 products

To Top