More products in our range

Show all
Moroccanoil Oil Treatment
CHF38.50 CHF385.–/1l

Moroccanoil Oil Treatment

Kérastase Genesis Serum Anti-Chute (90 ml)
CHF34.50 CHF383.34/1l

Kérastase Genesis Serum Anti-Chute

90 ml


Olaplex No.7 Bonding Oil
CHF16.50 CHF550.–/1l

Olaplex No.7 Bonding Oil


Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum (90 ml)
CHF31.90 CHF354.45/1l

Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum

90 ml


Vichy Dercos Aminexil Clinical (126 ml)
CHF52.– CHF412.70/1l

Vichy Dercos Aminexil Clinical

126 ml


Rausch Original Hair Tincture (200 ml)
CHF22.90 CHF114.50/1l

Rausch Original Hair Tincture

200 ml


Davines curl building (250 ml)
CHF26.– CHF104.–/1l

Davines curl building

250 ml


Bali Curls Bonding Oil (30 ml)
CHF11.– CHF366.66/1l

Bali Curls Bonding Oil

30 ml


Kérastase Nutritive Split End Serum (50 ml)
CHF44.80 CHF896.–/1l

Kérastase Nutritive Split End Serum

50 ml


K18 Molecular repair hair oil
CHF45.90 CHF1530.–/1l

K18 Molecular repair hair oil


Kérastase Genesis (30 ml)
CHF26.– CHF866.67/1l

Kérastase Genesis

30 ml


L'Oréal Professionnel Smoothing Concentrate (50 ml)
CHF23.– CHF460.–/1l

L'Oréal Professionnel Smoothing Concentrate

50 ml


Davines Oi All in one Milk (50 ml)
CHF18.– CHF360.–/1l

Davines Oi All in one Milk

50 ml


Mielle Rosemary mint oil for scalp and hair (59 ml)
Quantity discount
CHF10.50 CHF177.97/1l

Mielle Rosemary mint oil for scalp and hair

59 ml


Kérastase Gloss Absolu Glaze Drops (45 ml)
CHF32.50 CHF722.22/1l

Kérastase Gloss Absolu Glaze Drops

45 ml