More products in our range

Show all
Rausch Coff Scalp Intensive Fluid Ginseng (30 ml)
CHF30.90 CHF1.03/1ml

Rausch Coff Scalp Intensive Fluid Ginseng

30 ml

Rausch Caffeine scalp intensive fluid with ginseng (60 ml)
CHF54.– CHF0.90/1ml

Rausch Caffeine scalp intensive fluid with ginseng

60 ml


Trisa Professional Scalp Brush Massage&Care (98 g)
CHF14.50

Trisa Professional Scalp Brush Massage&Care

98 g


Bali Curls Rosemary Grow Scalp & Hair Oil (30 ml)
CHF10.50 CHF0.35/1ml

Bali Curls Rosemary Grow Scalp & Hair Oil

30 ml


Aromatica Rosemary Root Enhancer (100 ml)
Quantity discount
CHF14.– CHF0.14/1ml

Aromatica Rosemary Root Enhancer

100 ml



Rausch Sensitive Scalp Serum with Heart Seed (100 ml)
CHF17.50 CHF0.17/1ml

Rausch Sensitive Scalp Serum with Heart Seed

100 ml


Lilyeve Grow Turn Exosome Brush Ampoule (100 ml)
CHF31.90 CHF0.32/1ml

Lilyeve Grow Turn Exosome Brush Ampoule

100 ml


Rausch Special spray willow bark (n) 100 ml (100 ml)
Quantity discount
CHF13.90 CHF0.14/1ml

Rausch Special spray willow bark (n) 100 ml

100 ml


Casida Rosemary Oil Hair&Scalp (50 ml)
CHF18.50 CHF0.37/1ml

Casida Rosemary Oil Hair&Scalp

50 ml


Aromatica Rosemary scalp scrub (165 ml)
CHF19.– CHF0.12/1ml

Aromatica Rosemary scalp scrub

165 ml


Rausch Anti-Dandruff Scalp Lotion (200 ml)
CHF19.50 CHF0.10/1ml

Rausch Anti-Dandruff Scalp Lotion

200 ml


Trisa Scalp Brush Massage & Care
CHF15.50

Trisa Scalp Brush Massage & Care


Kérastase Specifique Potentialiste Serum (90 ml)
CHF34.50 CHF0.38/1ml

Kérastase Specifique Potentialiste Serum

90 ml


Bali Gents Coffein Activator Tonic
CHF9.50

Bali Gents Coffein Activator Tonic