Yale YE3CB/38/131/1/BK Padlock Conventional padlock (e)
Save CHF1.20
Delivered between Wed, 27.5. and Thu, 4.6.
More than 10 pieces in stock at supplier
Free shipping starting at 50.–
Colour4
Shackle diameter ∅2
Product details
Dimensions: Width: 38 mm, Height: 53 mm, Depth: 13 mm, Shackle Ø: 6 mm, Weight: 90 g.