Clearance: Dog food

More products in our range

Show all
Orijen Original (Adult, 1 pcs., 11400 g)
CHF89.– CHF7.81/1kg

Orijen Original

Adult, 1 pcs., 11400 g

Acana Grass-Fed Lamb (Adult, 1 pcs., 11400 g)
CHF89.60 CHF7.86/1kg

Acana Grass-Fed Lamb

Adult, 1 pcs., 11400 g


Orijen Original (Adult, 1 pcs., 17000 g)
CHF126.– CHF7.41/1kg

Orijen Original

Adult, 1 pcs., 17000 g


Orijen Regional Red (Adult, 1 pcs., 11400 g)
CHF105.– CHF9.21/1kg

Orijen Regional Red

Adult, 1 pcs., 11400 g


Orijen Senior Dog (Adult, 1 pcs., 11400 g)
CHF87.90 CHF7.71/1kg

Orijen Senior Dog

Adult, 1 pcs., 11400 g


Orijen Fit and Trim (Adult, 1 pcs., 11400 g)
CHF97.30 CHF8.54/1kg

Orijen Fit and Trim

Adult, 1 pcs., 11400 g


Wolfsblut Wild Duck (Adult, 1 pcs., 12500 g)
CHF98.50 CHF7.88/1kg

Wolfsblut Wild Duck

Adult, 1 pcs., 12500 g


Orijen Dog Original (Adult, 1 pcs., 6000 g)
CHF58.90 CHF9.82/1kg

Orijen Dog Original

Adult, 1 pcs., 6000 g


Acana Senior Dog (Senior, 1 pcs., 11400 g)
CHF71.90 CHF6.31/1kg

Acana Senior Dog

Senior, 1 pcs., 11400 g


Orijen Small Breed (Adult, 1 pcs., 4500 g)
CHF55.90 CHF12.43/1kg

Orijen Small Breed

Adult, 1 pcs., 4500 g


Acana Light and Fit (Adult, 1 pcs., 11400 g)
CHF80.90 CHF7.10/1kg

Acana Light and Fit

Adult, 1 pcs., 11400 g


Josera SensiPlus 12.5kg (Adult, 1 pcs., 12500 g)
CHF50.60 CHF4.05/1kg

Josera SensiPlus 12.5kg

Adult, 1 pcs., 12500 g


The Goodstuff Chicken (Adult, 1 pcs., 12500 g)
CHF82.90 CHF6.63/1kg

The Goodstuff Chicken

Adult, 1 pcs., 12500 g


Wolfsblut Wide Plain (Adult, 1 pcs., 12500 g)
CHF80.– CHF6.40/1kg

Wolfsblut Wide Plain

Adult, 1 pcs., 12500 g


Acana Regionals Pacifica (Adult, 1 pcs., 11400 g)
CHF85.90 CHF7.53/1kg

Acana Regionals Pacifica

Adult, 1 pcs., 11400 g