Milk_Shake

Manufacturer

Top Categories from Milk_Shake

Conditioner

ConditionerConditioner

Shampoo

ShampooShampoo

Hair sprays

Hair spraysHair sprays

Hair masks

Hair masksHair masks

Hair dye

Hair dyeHair dye

Hair gel

Hair gelHair gel

Top-rated Milk_Shake products

Milk_Shake whipped cream (200 ml)
Conditioner
CHF29.50 CHF147.50/1l

Milk_Shake whipped cream

Milk_Shake Incredible (150 ml)
Conditioner
CHF18.90 CHF126.–/1l

Milk_Shake Incredible

Milk_Shake Colour Maintainer (300 ml)
Conditioner
CHF18.50 CHF61.66/1l

Milk_Shake Colour Maintainer

Milk_Shake Leave In Conditioner (350 ml)
Conditioner
CHF19.90 CHF56.86/1l

Milk_Shake Leave In Conditioner

Milk_Shake Lifestyling - thermo-protector (200 ml)
Hair sprays
CHF16.50 was CHF18.90 CHF82.50/1l

Milk_Shake Lifestyling - thermo-protector

Popular threads in Milk_Shake

Go to Forum