CHI

Manufacturer

Top Categories from CHI

Conditioner

ConditionerConditioner

Shampoo

ShampooShampoo

Hair sprays

Hair spraysHair sprays

Top-rated CHI products

CHI Silk Infusion (Liquid shampoo, 177 ml)
Shampoo
CHF17.50 CHF98.87/1l

CHI Silk Infusion

CHI Luxury Black Seed - Dry Oil
Hair oils
CHF5.50 CHF366.66/1l

CHI Luxury Black Seed - Dry Oil

CHI Keratin Shampoo Reconstructing (Liquid shampoo, 355 ml)
Shampoo
CHF14.99 was CHF22.60 CHF42.22/1l

CHI Keratin Shampoo Reconstructing

CHI Keratin Reconstructing Conditioner - 355 (355 ml)
Conditioner
CHF21.90 CHF61.69/1l

CHI Keratin Reconstructing Conditioner - 355

Popular threads in CHI

Go to Forum