More products in our range

Show all
Peak Punk Organic Oat Flapjack (720 g, 12 pcs.)
CHF27.50 CHF38.19/1kg

Peak Punk Organic Oat Flapjack

720 g, 12 pcs.

Peak Punk Organic Oat Flapjack (720 g, 12 pcs.)
CHF27.90 CHF38.75/1kg

Peak Punk Organic Oat Flapjack

720 g, 12 pcs.


Balisto Yoberry (740 g, 20 pcs.)
CHF17.50 CHF23.64/1kg

Balisto Yoberry

740 g, 20 pcs.


Peak Punk Organic Oat Flapjack (720 g, 12 pcs.)
CHF24.90 CHF34.59/1kg

Peak Punk Organic Oat Flapjack

720 g, 12 pcs.


Peak Punk Organic Oat Flapjack (720 g, 12 pcs.)
CHF27.50 CHF38.19/1kg

Peak Punk Organic Oat Flapjack

720 g, 12 pcs.


Clif Bar White Chocolate Macademia Nut (28 g, 10 pcs.)
Quantity discount
CHF12.– per piece for 4 units CHF428.57/1kg

Clif Bar White Chocolate Macademia Nut

28 g, 10 pcs.


Balisto Muesli (740 g, 20 pcs.)
CHF17.50 CHF23.64/1kg

Balisto Muesli

740 g, 20 pcs.


Raw Bite Coconut (50 g, 12 pcs.)
CHF23.90 CHF478.–/1kg

Raw Bite Coconut

50 g, 12 pcs.


Raw Bite Apple Cinnamon (600 g, 12 pcs.)
CHF23.90 CHF39.84/1kg

Raw Bite Apple Cinnamon

600 g, 12 pcs.


Premier Protein Protein Bar 50% Multiflavourbox (800 g, 20 pcs.)
CHF26.90 CHF33.63/1kg

Premier Protein Protein Bar 50% Multiflavourbox

800 g, 20 pcs.


Nakd Peanut Delight (35 g, 18 pcs.)
CHF21.90 CHF625.71/1kg

Nakd Peanut Delight

35 g, 18 pcs.


Knoppers Nut bar 24 pcs. (40 g, 24 pcs.)
−63%
CHF12.90 was CHF34.92 CHF322.50/1kg

Knoppers Nut bar 24 pcs.

40 g, 24 pcs.


YFood Brownie & Roasted Nuts (720 g, 12 pcs.)
CHF40.90 CHF56.80/1kg

YFood Brownie & Roasted Nuts

720 g, 12 pcs.


Raw Bite Rohkostriegel (600 g, 12 pcs.)
CHF22.50 CHF37.50/1kg

Raw Bite Rohkostriegel

600 g, 12 pcs.


YFood Hazelnut & Chocolate (720 g, 12 pcs.)
CHF36.90 CHF51.25/1kg

YFood Hazelnut & Chocolate

720 g, 12 pcs.