Sale: Chocolate

More products in our range

Show all
Celebrations Lover's box (1435 g)
CHF56.– CHF39.02/1kg

Celebrations Lover's box

1435 g

Mangini Il Noccioletto (1000 g)
CHF53.– CHF53.–/1kg

Mangini Il Noccioletto

1000 g


Walcor Chocolate Swiss Coins 1 kg (1000 g)
CHF31.90 CHF31.90/1kg

Walcor Chocolate Swiss Coins 1 kg

1000 g


Mixed Minis (500 g)
Quantity discount
CHF8.70 per piece for 4 units CHF17.40/1kg

Mixed Minis

500 g


Cosmic Dealer Nussbutter Schokolade Geschenkbox (140 g)
CHF24.90 CHF177.86/1kg

Cosmic Dealer Nussbutter Schokolade Geschenkbox

140 g


M & M's Peanut (800 g)
CHF10.90 CHF13.63/1kg

M & M's Peanut

800 g


Lindt Napolitains Assorted (2500 g)
−20%
for the next 7 days
CHF53.52 was CHF66.90 CHF21.40/1kg

Lindt Napolitains Assorted

2500 g


M & M's Peanut (1080 g)
−12%
CHF29.90 was CHF33.90 CHF27.68/1kg

M & M's Peanut

1080 g


Ferrero Giotto (516 g)
CHF34.– CHF65.89/1kg

Ferrero Giotto

516 g


Smarties Mini (315 g)
−25%
CHF8.50 was CHF11.30 CHF26.99/1kg

Smarties Mini

315 g


Cailler Branch Mini Originale (1000 g)
CHF40.– CHF40.–/1kg

Cailler Branch Mini Originale

1000 g


Cailler Napolitains mix (1000 g)
CHF44.25 CHF44.25/1kg

Cailler Napolitains mix

1000 g


Cailler Branches Milk Chocolate Bars L'Originale S (690 g)
CHF27.– CHF39.13/1kg

Cailler Branches Milk Chocolate Bars L'Originale S

690 g


Cailler Napolitains (5000 g)
CHF172.– CHF34.40/1kg

Cailler Napolitains

5000 g


Lindt Napolitains Assorted (1000 g)
−20%
for the next 7 days
CHF25.52 was CHF31.90 CHF25.52/1kg

Lindt Napolitains Assorted

1000 g