More products in our range

Show all
Soeder* Herbal Garden (Liquid soap, refill, 500 ml)
CHF39.90 CHF79.80/1l

Soeder* Herbal Garden

Liquid soap, refill, 500 ml

Meraki Hand soap, Northern dawn refill (Liquid soap, refill, 1000 ml)
CHF22.90 CHF22.90/1l

Meraki Hand soap, Northern dawn refill

Liquid soap, refill, 1000 ml


Meraki Northern Dawn (Liquid soap, 490 ml)
CHF17.90 CHF36.53/1l

Meraki Northern Dawn

Liquid soap, 490 ml


Soeder* Orange Grove (Liquid soap, refill, 500 ml)
CHF47.90 CHF95.80/1l

Soeder* Orange Grove

Liquid soap, refill, 500 ml


Soeder* Natural soap (Liquid soap, 250 ml)
CHF28.90 CHF115.60/1l

Soeder* Natural soap

Liquid soap, 250 ml


Soeder* Natural soap (Liquid soap, 250 ml)
CHF26.90 CHF107.60/1l

Soeder* Natural soap

Liquid soap, 250 ml


Soeder* Vermouth Negroni (Liquid soap, refill, 500 ml)
CHF41.90 CHF83.80/1l

Soeder* Vermouth Negroni

Liquid soap, refill, 500 ml


Meraki Meadow bliss (Liquid soap, 490 ml)
CHF16.90 CHF34.49/1l

Meraki Meadow bliss

Liquid soap, 490 ml


Jean & Len Flüssigseife (Liquid soap, refill, 1500 ml)
CHF16.90 CHF11.27/1l

Jean & Len Flüssigseife

Liquid soap, refill, 1500 ml


Meraki Hand soap, Linen dew refill (Liquid soap, refill, 1000 ml)
CHF22.70 CHF22.70/1l

Meraki Hand soap, Linen dew refill

Liquid soap, refill, 1000 ml


Meraki Handseife (Liquid soap, 490 ml)
CHF21.– CHF42.85/1l

Meraki Handseife

Liquid soap, 490 ml


Jean & Len Rosemary & Ginger (Liquid soap, refill, 500 ml)
CHF7.50 CHF15.–/1l

Jean & Len Rosemary & Ginger

Liquid soap, refill, 500 ml


Meraki Linen dew (Liquid soap, 490 ml)
CHF18.90 CHF38.57/1l

Meraki Linen dew

Liquid soap, 490 ml


Jean & Len Bergamot and cedarwood (refill, 500 ml)
Quantity discount
CHF6.70 per piece for 2 units CHF13.40/1l

Jean & Len Bergamot and cedarwood

refill, 500 ml


Soeder* Natural soap (Liquid soap, 250 ml)
CHF26.90 CHF107.60/1l

Soeder* Natural soap

Liquid soap, 250 ml