More products in our range

Show all
Bali Curls Curl Volume Foam (Foaming agent, Volume foam, 150 ml)
CHF11.50 CHF76.66/1l

Bali Curls Curl Volume Foam

Foaming agent, Volume foam, 150 ml

Schwarzkopf Professional OSIS+ Texture Dust It Mattifying Volume Powder (Volume powder)
Quantity discount
CHF8.30 per piece for 2 units

Schwarzkopf Professional OSIS+ Texture Dust It Mattifying Volume Powder

Volume powder


Color Wow - Xtra Large Bombshell Volumizer (Volume foam, 195 ml)
CHF21.90 CHF112.31/1l

Color Wow - Xtra Large Bombshell Volumizer

Volume foam, 195 ml


Bali Curls Travel Size Curl Volume Mousse (Volume foam)
CHF5.90

Bali Curls Travel Size Curl Volume Mousse

Volume foam


Moroccanoil Curl Defining (Curling mousse, 150 ml)
CHF20.90 CHF139.34/1l

Moroccanoil Curl Defining

Curling mousse, 150 ml


Wella EIMI Extra Volume (Volume foam, 500 ml)
Quantity discount
CHF10.90 per piece for 2 units CHF21.80/1l

Wella EIMI Extra Volume

Volume foam, 500 ml


Got2b Powder'ful volumizing styling powder (Volume powder)
Quantity discount
CHF5.95 per piece for 2 units

Got2b Powder'ful volumizing styling powder

Volume powder


Wella EIMI Boost Bounce (Volume foam, 300 ml)
Quantity discount
CHF10.50 per piece for 2 units CHF35.–/1l

Wella EIMI Boost Bounce

Volume foam, 300 ml


Schwarzkopf Session Label (Volume powder)
CHF16.30

Schwarzkopf Session Label

Volume powder


Wella EIMI Extra Volume (Volume foam, 300 ml)
Quantity discount
CHF8.65 per piece for 2 units CHF28.84/1l

Wella EIMI Extra Volume

Volume foam, 300 ml


L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression (Curling mousse, 250 ml)
−6%
CHF16.90 was CHF17.90 CHF67.60/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression

Curling mousse, 250 ml


Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante (Foaming agent, 150 ml)
CHF32.– CHF213.33/1l

Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante

Foaming agent, 150 ml


Kérastase Densifique Densimorphose (Foaming agent, Volume foam, 150 ml)
CHF23.90 CHF159.33/1l

Kérastase Densifique Densimorphose

Foaming agent, Volume foam, 150 ml


Taft Powder Volume (Volume powder)
Quantity discount
CHF4.50 per piece for 2 units

Taft Powder Volume

Volume powder


Wella Eimi (Foaming agent, Volume foam, 75 ml)
Quantity discount
CHF6.55 per piece for 2 units CHF87.33/1l

Wella Eimi

Foaming agent, Volume foam, 75 ml