Yale Y2B/80/138/1 Padlock 80 mm Key lock
Delivered between Mon, 18.5. and Tue, 19.5.
Only 2 pieces in stock at supplier
Free shipping starting at 50.–
Product details
Dimensions: Width: 80 mm, Height: 39.8 mm, Depth: 28 mm, ShackleØ: 14 mm, Weight: 750 g.