OBO Bettermann BETTERMANN RKRN2UZD3R4VS25
Currently out of stock
Free shipping starting at 50.–
Product details
OBO Bettermann Round Cassette
Manufacturer: OBO Bettermann
Description: Round Cassette
Diameter: 215 mm
Type: RKRN2UZD3R4VS25
Cassette Height: 94 mm
Min. Installation Depth: 104 mm
Depth of Floor Covering Cutout: 25 mm
Floor Maintenance: Wet
Design: Round
Material: Stainless Steel
Device Carrier for Device Cups: No
Installation Diameter: 215 mm