Joy-it JT-PS1440-C
Delivered Mon, 18.5.
5 pieces in stock at third-party supplier
Supplied by
free shipping
Product details
Joy-it JT-PS1440-C Laboratory power supply, adjustable 0 - 60V, 0 - 24A, 1440W, programmable, remote controllable.