StarTech DK30C2HAGPD (USB-C, 4 ports)
CHF298.16
StarTech DK30C2HAGPD
USB-C, 4 ports
Accessories for StarTech DK30C2HAGPD
Product List
Digitec USB Type C - USB Type C (2 m, USB 3.2 Gen 2x2, 100 W)
CHF18.–
Digitec USB Type C - USB Type C
2 m, USB 3.2 Gen 2x2, 100 W
Digitec USB-C - USB-C (1 m, USB 3.2 Gen 2x2, 100 W)
CHF16.–
Digitec USB-C - USB-C
1 m, USB 3.2 Gen 2x2, 100 W
Digitec USB-A - USB-C (1 m, USB 3.2 Gen 1, 15 W)
CHF9.–
Digitec USB-A - USB-C
1 m, USB 3.2 Gen 1, 15 W
Digitec USB-A - USB-C (2 m, USB 3.2 Gen 1, 15 W)
CHF10.–
Digitec USB-A - USB-C
2 m, USB 3.2 Gen 1, 15 W
Digitec USB Type C - USB Type C (1 m, USB 3.2 Gen 1, 60 W)
CHF9.–
1 m, USB 3.2 Gen 1, 60 W
Digitec USB-C - USB-C (3 m, USB 3.2 Gen 2x2, 100 W)
CHF20.–
Digitec USB-C - USB-C
3 m, USB 3.2 Gen 2x2, 100 W
Digitec USB Type C - USB Type C (0.25 m, USB 3.2 Gen 2x2, 100 W)
CHF15.–
0.25 m, USB 3.2 Gen 2x2, 100 W
Digitec USB Type C - USB Type C (0.25 m, USB 3.2 Gen 1, 60 W)
CHF8.–
0.25 m, USB 3.2 Gen 1, 60 W
Digitec USB Type C - USB Type C (2 m, USB 3.2 Gen 1, 60 W)
CHF13.–
2 m, USB 3.2 Gen 1, 60 W
Digitec USB-C - Lightning (1 m, USB 2.0, 20 W)
CHF13.–
Digitec USB-C - Lightning
1 m, USB 2.0, 20 W
Digitec USB-C - Lightning (2 m, USB 2.0, 20 W)
CHF15.–
Digitec USB-C - Lightning
2 m, USB 2.0, 20 W
Digitec USB Type C - USB Type C USB4 (0.80 m, USB 4.0, 100 W)
CHF19.–
Digitec USB Type C - USB Type C USB4
0.80 m, USB 4.0, 100 W
Digitec USB Type C - USB Type C (3 m, USB 3.2 Gen 1, 60 W)
CHF16.–
3 m, USB 3.2 Gen 1, 60 W
LogiLink DisplayPort — DisplayPort (2 m)
Quantity discount
CHF7.10 per piece for 2 units
LogiLink DisplayPort — DisplayPort
2 m
Baseus Cafule Series (2 m, USB 2.0)
CHF7.80
Baseus Cafule Series
2 m, USB 2.0
Delock HDMI (Typ A) — HDMI (Typ A) (0.50 m)
Quantity discount
CHF4.90 per piece for 2 units
Delock HDMI (Typ A) — HDMI (Typ A)
0.50 m
Digitus USB Typ C — HDMI (Typ A) (1.80 m)
CHF12.60 per piece for 2 units
Digitus USB Typ C — HDMI (Typ A)
1.80 m
Digitus DisplayPort — DVI (2 m)
CHF9.30 per piece for 2 units
Digitus DisplayPort — DVI
2 m
Club 3D DisplayPort — DisplayPort (2 m)
CHF15.70
Club 3D DisplayPort — DisplayPort
Digitus DisplayPort — DisplayPort (2 m)
Digitus DisplayPort — DisplayPort
LogiLink DisplayPort – DisplayPort (1 m)
CHF6.– per piece for 2 units
1 m
Delock HDMI (Typ A) — HDMI (Typ A) (2 m)
CHF8.20 per piece for 2 units
LogiLink DisplayPort – DisplayPort (3 m)
CHF9.20 per piece for 2 units
3 m
Lindy black line (1.50 m, USB 3.1, 15 W)
−12%
CHF9.70 was CHF11.–
Lindy black line
1.50 m, USB 3.1, 15 W
StarTech Vertical Dual Monitor Mount - Heavy Duty Steel - VESA up to 27 inch - Adjustable Dual Moniotr Stand (Table, 27", 10 kg)
CHF110.–
StarTech Vertical Dual Monitor Mount - Heavy Duty Steel - VESA up to 27 inch - Adjustable Dual Moniotr Stand
Table, 27", 10 kg
StarTech com 6ft (2m) HDMI Cable - 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet - UHD 4K 30Hz Video - HDMI (1.80 m)
StarTech com 6ft (2m) HDMI Cable - 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet - UHD 4K 30Hz Video - HDMI
1.80 m
Lindy Anthra Line (1.50 m, USB 3.1, 15 W)
Lindy Anthra Line
1.50 m, USB 3.1, 15 W
LogiLink HDMI (Typ A) — HDMI (Typ A)
CHF6.75
StarTech Dual Monitor Stand (Table, 24", 8 kg)
CHF120.–
StarTech Dual Monitor Stand
Table, 24", 8 kg
StarTech Dual Monitor Mount with built-in 2 Port USB and Audio Passthrough (Table, 30", 8 kg)
CHF212.–
StarTech Dual Monitor Mount with built-in 2 Port USB and Audio Passthrough
Table, 30", 8 kg