pbiasi7 months ago000Why does a pack of 4 cost 20% more than 4 single packs? It's a joke, right? 🙈😂Show in original language (German)David Raemy7 months ago-101That is effectively the case. We purchase the set and the individual products from different suppliers, which can lead to this.Show in original language (German)Comment